Nakliyat’ta Neden Biz

Nakliyat’ta Neden Biz

Gezginler Evden Eve Nakliyat ; Alışkanlıklarınıza saygı duyuyor.

Profesyonelce alınmış kullanıcı deneyimleri ve gereksinimleri doğrultusunda tasarlanan çözümlerimiz, organizasyon yapınıza tam uyum sağlar. Çözümlerimizin, ölçeklenebilir alt yapısıyla ileride ihtiyaç duyulabilecek işlevselliklere kolaylıkla adapte olmasını hedefliyoruz.

Gezginler Evden Eve Nakliyat ; Yarının teknolojisini bugün kullanıyoruz.

Teknolojik gelişmeleri hem endüstriyel hem de akedemik açıdan takip ediyor ve sunduğumuz çözümlerde teknolojinin sunduğu tüm olanaklarını istekleriniz doğrultusunda kullanmaya çalışıyoruz.

Gezginler Evden Eve Nakliyat ; Avantajlarımızı paylaşıyoruz.

Firmamız, teknopark bünyesinde bulunması sebebiyle vergi muafiyet haklarına sahiptir. Sizlerle de bu avantajları paylaşmak istiyoruz.

Gezginler Evden Eve Nakliyat ; Sistemlerinizle uyumluyuz.

Sunduğumuz tüm çözümler farklı mecralarda entegre edilebilir yapıdadır. Kullanmakta olduğunuz ERP sistemi, sosyal ağ sayfalarınız, web siteniz ve olası tüm sistemlerle veri transferi yapılabilir.

Gezginler Evden Eve Nakliyat ; Tam söz verdiğimiz gibi.

İşinizi önemsiyor, zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Söz verdiğimiz gibi projelerinizi zamanında hayata geçiriyor, olası riskleri sizinle paylaşıyoruz.

Gezginler Evden Eve Nakliyat ; Gelişime açığız.

Ülkemiz dışında üretilmiş olan teknolojileri ithal etmek yerine, taşıma yenilikleri üreten firma olmak istiyoruz. İhtiyaçlarınızı tümüyle karşılayan sistemleri kendi bünyemizde geliştirmek istiyor, ve bu konuya önem veriyoruz.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

www.gezginlernakliyat.com

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0541 426 63 88

0537 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKARA